Çok Sevilen Üç Android Oyun

Çok Sevilen Üç Android Oyun

Çok Sevilen Üç Android Oyun

İnternet ağının genişlemesiyle birlikte oyun firmaları gün geçtikçe oyun severlere daha gerçekçi bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu gerçekçi android oyun dünyasında ilk 3 oyun büyük ölçüde dikkatleri üzerine çekiyor.

En iyi ve en çok oynanan Android ve İOS oyunlarını  bu paylaşım altında elde edebilirsiniz. Mobil oyun severler için hazırladığımız bu yazımızda en iyi ve en çok oynanan 3 mobil oyunu bulabilir, aksiyon ve heyecana sizde katılabilirsiniz.

Mobil Efsaneler: Bang Bang

PEGI 7 tarafından yapılan oyun, aksiyon oyunu Mobile Legends: Bang Bang kurulan 5×5 kişilik bir takım mücadelesiyle sizi savaşa hazırlıyor. Seçtiğiniz karakteri güçlendirerek arkadaşlarınızla oynamaya ve mücadele etmeye başlayabilirsiniz. 102 megabyte’lık depolama alanı isteyen Mobile Legends: Bang Bang , Play Store üzerinde  4.3 aldığı puanla ve 100+ milyon indirmeyle bütün dikkatleri üzerine topluyor.

Pubg mobil

En iyi Battle Royale oyunlarından biri olmayı hak hazanmış Pubg Mobile, takım kurarak veya tek başına mücadele ederek düşmanlara karşı soluksuz bir savaşın içerisinde kendinizi bulabileceğiniz aksiyonlu bir oyundur. Birden fazla harita ve mod seçeneğiyle, takım arkadaşlarınızla nefes kesen bir mücadeleyi size veriyor. PubG Mobile’ı oynayabilmek ve maceraya atılmak için Android telefonunuzun 5.1 üzeri ve en az 2 GB bellek alanına sahip olması gerekmektedir. Tencent Games’in oluşturduğu büyüleyici mobil aksiyon oyunu 100+ milyon indirmeyle büyük bir kitleyi oluşturuyor.

Call of Duty Mobile

Bilgisayar oyunları konusunda efsaneleşen Call of Duty oyunu telefonlar için de alternatif üreterek mobil oyun tasarımını oluşturdu. Battle Royale savaş ve 5×5 hızlı ölüm maçları ile büyük bir dikkat çekerken, bir çok farklı modunun olmasıyla birlikte büyük bir başarıyı elde etmiş ve PubG mobile kadar ünlü olmayı, hedef kitlesini arttırmayı başarmıştır. Çevrimiçi olarak oynanan Call OF Duty Mobile Activision Publishing tarafından yapılmıştır ve 1.5 GB depolama alanını kaplamaktadır. Play Store üzerinde 4.5 puanı almayı başaran Battle Royale oyunu 50+ milyon indirmeyi elde etmiştir.

Oyun dünyasında daha fazla keşif için sitemizin oyun kategorisini takip etmeyi unutmayın!

14 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir